Kryefaqja » Produktet » Femra » Fytyra » Rrudhat e para » Nuxe – Nirvanesque Krem lëmues, hidratant për rrudhat e para për lëkura normale

Nuxe – Nirvanesque Krem lëmues, hidratant për rrudhat e para për lëkura normale

5,300 Lekë

In stock

Nirvanesque Creme Lissant

In stock

Firma: ,
Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura normale
Përkujdesja e parë anti-rrudhë që njëkohësisht relakson, zbut dhe hidraton lëkurën. Dedikuar të gjitha femrave që kanë identifikuar shfaqjen e rrudhave të para. Aplikohet mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë dhe dekolte të pastruar më parë.

Rezultati: që në momentet e para të përdorimit lëkura është e çlodhur dhe e matifikuar. Trajtat e saj janë më të qeta dhe të plota. Dite pas ditë rrudhat e para do të zhduken. Lëkurës i rikthehet ngjyra dhe rrezatimi i saj natyral.

Info. Shtesë

Firma

Nuxe

Linja

Nirvanesque

Sasia

50ml

Mosha

30+

Forma

Vazo

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Nuxe – Nirvanesque Krem lëmues, hidratant për rrudhat e para për lëkura normale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *