- 20%

Nuxe – Nirvanesque Krem lëmues, hidratant për rrudhat e para për lëkura normale

4,240 Lekë

Nirvanesque Creme Lissant

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura normale
Përkujdesja e parë anti-rrudhë që njëkohësisht relakson, zbut dhe hidraton lëkurën. Dedikuar të gjitha femrave që kanë identifikuar shfaqjen e rrudhave të para. Aplikohet mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë dhe dekolte të pastruar më parë.

Rezultati: që në momentet e para të përdorimit lëkura është e çlodhur dhe e matifikuar. Trajtat e saj janë më të qeta dhe të plota. Dite pas ditë rrudhat e para do të zhduken. Lëkurës i rikthehet ngjyra dhe rrezatimi i saj natyral.

Firma

Nuxe

Linja

Nirvanesque

Sasia

50ml

Mosha

30+

Forma

Vazo

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Nirvanesque Krem lëmues, hidratant për rrudhat e para për lëkura normale”

LART