- 20%

Nuxe – Nirvanesque, krem për sy, për rrudhat e para

(1 përshtypje mbi produktin)

2,880 Lekë

Nirvanesque Contour des Yeux

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Konturi i syve – Për të gjitha llojet e lëkurave. Hipoalergjenik
Përkujdesja e parë anti-rrudhë përzonën rreth syve që njëkohësisht zbut, redukton rrathët dhe ju fal atyre shkëlqim. Aplikohet mëngjes dhe/ose mbrëmje në konturin e syrit të pastruar më parë.

Rezultati: Lëmon, freskon, pengon formimin e rrathëve të zinj poshtë syve. Ditë pas dite rrudhat e para të konturit të syve do të reduktohen duke î dhënë syrit shkëlqim rinor.

Firma

Nuxe

Sasia

15ml

Mosha

30+

Linja

Nirvanesque

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuxe – Nirvanesque, krem për sy, për rrudhat e para
 • (blerës i verifikuar)

  Shume hidratues & i lehte ne perhapje

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART