Nevelty Pharma – UroFrizz Forte

2,080 Lekë

Mbani larg infeksionin e dhimbshëm të traktit urinar

Përshkrimi i Produktit

UroFrizz Forte

Suplement ushqimor me baze bimore. Së bashku përbërësit bëjnë një kombinim perfekt dhe plotësojnë në mënyrë sinergjike funksionet e njëri-tjetrit për parandalimin dhe përmirësimin e inflamacioneve të traktit urinar. Zvogëlon shqetësimin dhe dhimbjen e lidhur me infeksionet e traktit urinar. Mbron veshkën nga dëmtimi.

 • Shije mjedre

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomanohet 1 bustinë në ditë.

Kujdes: Rekomandohet vetëm për përdorim oral.  Mos e përdorin tek fëmijët nën 3 vjec. Konsultohuni me mjekun tuaj për përdorim gjatë shtatzanisë, gjidhënies, apo në rast alergjie nga një përbërës.

 

Firma

Novelty Pharma

Mosha

3+

Forma

Bustina

Sasia

10 pc

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nevelty Pharma – UroFrizz Forte”

D-Manoze 2000 mg, Boronice 72 mg, Sherebel 60 mg, proantociandin, acid ursolik, laktobacil tindalized

LART