Neutrogena – T/Gel Total Shampo kundër zbokthit

800 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , ,

Përshkrimi i Produktit

Shampoja  T/Total Gel redukton zbokthin që në aplikimin e parë. Falë kombinimit ekskluziv të 5 përbërësve efektiviteti i të cilëve është provuar klinikisht, ajo lufton shfaqjen e zbothit në gjendje të acaruar, duke eleminuar skuamat. Skalpi është i pastër dhe flokët të shëndetshëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2-3 herë në javë për një kurë 1-2 muaj. Mund të kombinohet me një shampo tjetër të butë.

Firma

Neutrogena

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

125ml

Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Bétaïne, Salicylic Acid, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Chloride, Sodium Shale Oil Sulfonate, Mahonia Aquifolium, Dichlorophenyl Imidazoldioxolan, Undecylenoyl Glycine, Aloe Barbadensis, Bisabolol, Panthenol, Polyquaternium–22, Glycerin, Hexylene Glycol, Sodium Citrate, Menthol, Coconut Acid, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance), Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Linalool, CI 16035, CI 19140, CI 42090.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Neutrogena – T/Gel Total Shampo kundër zbokthit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART