Neoviderm – Krem për të trajtuar djegiet dhe irritimet e lëkurës

(3 përshtypje mbi produktin)

1,800 Lekë

(Skin Emulsion)

Përshkrimi i Produktit

I përshtatshëm për të trajtuar djegiet nga dielli, djegiet e gradës të parë dhe të dytë, ulçerat sipërfaqësore, irritimet e lëkurës dhe skuqjet (radioterapi, peeling kimik). Për shkak të veprimit mbrojtës dhe hidratues, NEOVIDERM zbut lëkurën dhe nxit proçesin e rigjenerimit. Nuk përmban filtra ndaj dielli.

Firma

Neoviderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 3.75
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  25%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  25%
3 përshtypje për Neoviderm – Krem për të trajtuar djegiet dhe irritimet e lëkurës
 • .

  Nuk ben fare

 • Denada C.

  Eshte shume efikas per djegiet e diellit.

 • Kejsi S.

  Shume i mire per djegiet. Efikas

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART