Neoviderm – Comfort Emulsion SPF 100+

3,540 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

NeoViderm emulsion fluid i indikuar për mbrojtjen (SPF>100) nga rrezatimi ultraviolet i lëkurave të ndjeshme dhe reaktive nga djegiet e mëparshme nga dielli dhe trajtimet radioterapeutike.

 • Pa parfum
 • I testuar për Nikel, Paladium, Mërkur, Kobalt dhe Krom.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni flakonin mire dhe aplikojeni ne zonat e deshiruara duke e masazhuar lehtesisht deri ne perthithjen e plote.

Firma

Neoviderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

75ml

SPF

100+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Neoviderm – Comfort Emulsion SPF 100+”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART