- 20%

Neostrata – Firming Tri-Therapy Lifting Serum

(1 përshtypje mbi produktin)

8,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Neostrata – Firming Tri-Therapy Lifting Serum

Përmirëson pamjen e lëkurës me derivatin AMINOFIL® Amino acid i koncentruar i cili synon matricën hidratuese të lëkurës për një pamje më të ngritur.Unifikon lëkurën nëpërmjet Gluconolactone, një Polihidroksi Acid & kelator antioksidant që ndihmon në eksfolimin e butë dhe promovimin e një toni më të barabartë të lëkurës.

Zbut lëkurën me Acid Hyaluronic LMW.

Për shkak të peshës së vogël molekulare acidi hialuronik depërton në sipërfaqen e lëkurës për të siguruar hidratim ekstra.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 3-5 pika në fytyrë pas pastrimit (mëngjes dhe mbrëmje). Vazhdoni rutinën me një hidratues NEOSTRATA®.

Firma

Neostrata

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

• AMINOFIL®
• GLUCONOLACTONE (PHA)
• PURE MINI HYALURONIC ACID

Aqua/Water/Eau, PEG-8, Gluconolactone, 1,2-Hexanediol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Pentylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Acetyl Tyrosinamide, Cyclohexasiloxane, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Isopropyl Myristate, Polysorbate 20, Sodium Sulfite, BHT, Ammonium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Methyldihydrojasmonate, 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-ol, Ethyl Acetoacetate, Methyl Benzodioxepinone, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Red 33 (CI 17200), Blue 1 (CI 42090).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Neostrata – Firming Tri-Therapy Lifting Serum
 • Serumi me i mire ne bote,e adhuroj dhe se nderroj me asgje

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART