- 20%

NeoStrata – Targeted treatment renewal cream

(1 përshtypje mbi produktin)

3,976 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem intensiv antirrudhë i diznjuar specifikisht për reduktimin e rrudhave, përmirësimin e diskolorimeve dhe plakjen në fytyrë, duar dhe dekolte.

Renewal Cream redukton pamjen e vijave të holla, rrudhave, njollave të moshës dhe dëmtimin nga dielli për një lëkurë më të pastër. 12% gluconolactone dhe 1% pro-retinol punojnë së bashku për të rigjallëruar lëkurën, duke e lënë të butë dhe me shkëlqim. Vitamina E neutralizon radikalet e lira. Nuk rekomandohet për lëkura të ndjeshme. Jo komedogjenik.

Përbërësit

 • 12% Gluconolactone,
 • Pro-Retinol
 • Vitamina E.

Përfitimet

 • Redukton dukshëm vijat e holla dhe rrudhat
 • Përmirëson dëmtimin nga dielli dhe zbeh pigmentimin

Ideale për: rrudha, lëkurë e varur, diskolorime, njolla

Ideale për këto tipe lëkurash: lëkurë e thatë, e dëmtuar, mature

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në darkë pas larjes së fytyrës. Rekomandohet përdorimi i një kremi mbrojtës nga dielli.

Kujdes: Mos e përdorni nëse jeni shtatzanë. Gjatë javës së parë ju mund të përjetoni pak skuqje dhe tharje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Neostrata

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Përbërësit
Aqua (Water), Gluconolactone, Propylene Glycol, Petrolatum, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Arginine, Dimethicone, Glyceryl Steelrate, Alcohol Thycoxylate, PEG-100 Stearate, Sorbitan Vitamin E) Acetate, Retinyl (Vitamin A) Acetate, Glycine, Lysine, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Wax, Cera Alba (Beeswax), Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Xanthan Gum, Hydroxyethylorplcellulose, EHD- Dishta, BHT, esin, Phenoxyethanol, Methyl- paraben, Propylparaben, Perfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl-3- Cyclohexenecarboxboxdehyde, Butyl Phenyl Methylpropional, Limonene.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për NeoStrata – Targeted treatment renewal cream
 • Arba C. (blerës i verifikuar)

  Shume efektiv. E rekomandoj sidomos per dike qe do te filloje te perfshije retinolet ne rutinen e darkes per fytyren. Ndihmon me te gjitha imperfeksionet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART