- 20%

NeoStrata – Sheer Hydration (SPF 35)

3,976 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Locion i përditshëm hidratues me një teksturë të lehtë, ideale për lëkurat e yndyrshme. Redukton tendencën për yndyrë falë përbërësit të patentuar NeoGlucosamine në të cilën bazohet përbërja, eksfolion butësisht lëkurën, promovon rigjenerimin qelizor dhe redukton shfaqjen e njollave të errëta si pasojë efotoplakjes dhe akneve. Gjithashtu NeoGlucosamine rrit dukshëm volumin dhe tonifikimin e lëkurës duke zbutur rrudhat. Në të njejtën kohë. Ekstrakti i farave të rrushit dhe Vitamina E mbrojnë kundër dëmtimit oksidativ. Gjithashtu përmban një spektër mbrojtës ndaj diellit dhe Phytotal, një kompleks bimësh që redukton yndyrën pa irrituar. Oil free, pa parfum.

Përbërësit

 • 8% Glucosamine
 •  Phytotal
 • Filtër mbrojtës UVA/UVB

Përfitimet

 • Hidratim i përditshëm
 • Eksfolion butësisht
 • Ndihmon në reduktimin e shfaqjes së njollave të errëta nga aknet ose mosha
 • Përmirëson volumin e lëkurës, zbeh rrudhat
 • Redukton yndyrën
 • Mbrojtje nga dielli

Ideale për këto tipe lëkurash: lëkurë e yndyrshme, me tendencë për akne

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë 15 minuta para ekspozimit në diell.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Neostrata

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50g

Aqua (Water), Acetyl Glucosamine, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyloctyl Salicylate, Cyclopentasiasixane, Glycerin, Dimethicone, C12-C15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydentatectolitecoliocodiocellio Steolcolmethane, Butylene Gly Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Lecithin, Arctium Lappa Root Extract, Tocopheryl (Vitamin E) Acetate, Dimethicone Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-75 Stearate, Steareth-20, Cantethan Gum, , Carbomer, Ammonium Hydroxide, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Bisulfite

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NeoStrata – Sheer Hydration (SPF 35)”

LART