- 20%

Neostrata – Glycolic Renewal Smoothing Cream

3,360 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Neostrata – Glycolic Renewal Smoothing Cream

Krem ​​hidratues 10% Alpha Hydroxy Acid (AHA) kombinon Acidet Glikolike dhe Citrike për të zvogëluar shenjat e plakjes.

Acidi glikolik është provuar shkencërisht si mbushës natyror i lëkurës, duke  mbushur pamjen e lëkurës në mënyrë që rrudhat të duken më të lëmuara.

Formuluar posaçërisht për të siguruar një shpërndarje të fuqishme dhe precize të Acidit Glukolik duke ruajtur një pH optimal të kësaj formulimi me forcë të lartë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në fytyrë dhe qafë çdo ditë pas pastrimit.

Kujdes: Ky produkt përmban Acid Alpha Hidroksi (AHA) që mund të rrisë ndjeshmërinë e lëkurës suaj ndaj diellit dhe veçanërisht mundësinë e djegies nga dielli. Përdorni një krem ​​mbrojtës ndaj diellit, vishni rroba mbrojtëse dhe kufizoni ekspozimin në diell gjatë përdorimit të këtij produkti dhe për një javë më pas.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Neostrata

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua/Water/Eau, Glycolic Acid, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Decyl Oleate, Isopropyl Palmitate, Citric Acid, Propylene Glycol, Isocetyl Stearate, Ammonium Hydroxide, Arginine, Isostearic Acid, Dimethicone, Magnesium Aluminum Silicate, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Glycerin, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Methylparaben.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Neostrata – Glycolic Renewal Smoothing Cream”

LART