- 20%

Neostrata – Firming Dermal Replenishment Cream

6,960 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Neostrata Firming Dermal Replenishment Cream

Kremi për fytyrën Dermal Replenishment përdor teknologjinë Natural Moisturizing Factor (NMF) për të forcuar barrierën e hidratimit të lëkurës dhe për të zvogëluar dukshëm shfaqjen e rrudhave të imta dhe të thella.

Teknologjia e patentuar Aminofil® ndihmon për të mbushur volumin e lëkurës, duke zbutur sipërfaqen e saj dhe duke ju dhënë një shprehje më rinore.
Neoglucosamine® ka veprim tonifikues dhe e bën lëkurën të duket më e fortë dhe e shëndetshme.

 • Hidraton lëkurën në thellësi.
 • Redukton rrudhat
 • Përmirëson pamjen e lëkurës (e bën atë më të ndritshme, rinore dhe të butë)
 • Jo yndyrore dhe jo komedogjenike.

Udhëzime mbi përdorimin

Përhapeni kremin butësisht në mbrëmje mbi fytyrë dhe qafë të pastruar më parë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Neostrata

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Maltobionic Acid, Acetyl Glucosamine, Octyldodecyl Neopentanoate, Steareth-2, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Octyldodecanol, Steareth-20, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isostearic Acid, Cyclopentasiloxane, Acetyl Tyrosinamide, Saccharide Isomerate, Cyclohexasiloxane, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Sodium PCA, Serine, Glycine, Alanine, Lysine, Arginine, Threonine, Proline, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Betaine, Sorbitol, Isopropyl Myristate, Glutamic Acid, Butylene Glycol, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Carbomer, Polysorbate 20, Ammonium Hydroxide, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Sodium Bisulfite, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Methyldihydrojasmonate, Isobutyl Methyl Tetrahydropyranol, Ethylene Brassylate, Methyl Decenol, Red 4 (CI 14700), Yellow 5 (CI 19140).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Neostrata – Firming Dermal Replenishment Cream”

LART