- 20%

NeoStrata – Enlighten Ultra Brightening Cleanser

3,408 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pastruesi zbardhues – hapi i parë në trajtimin e përditshëm Neostrata Enlighten.

Është një pastrues kremoz i dizenjuar specifikisht për të stimuluar rigjenerimin qelizor. Ai ndihmon lëkurën e hiperpigmentuar të marrë benefitet maksimale nga NeoStrata Illuminating Serum dhe Pigment Controller. Me një formulë unike pastron butësisht dhe heq papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe make-up duke lënë një ndjesi mirëqënieje dhe freskie. E përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave.

Përmirësoni trajtimin tuaj të përditshëm të bukurisë me këtë pastrues zbardhues efektiv.

Përbërësit

 • Neoglucosamine: eksfolion lëkurën për një lëkurë më të butë
 • Ekstrakt të frutit të portokallit: minimizon njollat e errëta duke përmirësuar tonusin dhe teksturën
 • Lule Livando: zbut lëkurën e irrituar
 • Ekstrakt të bimëve Alpine: ndihmojnë në reduktimin e njollave

Përfitimet

 • Zbardh dhe qartëson lëkurën
 • Përmban eksfoliuesin e butë Neoglucosamine
 • Pastron në thellësi, duke e lënë lëkurën të shëndetshme dhe të freskët
 • E përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave
 • Pa sapun

Ideale për:

Hiperpigmentime, djegie nga dielli, rrudha dhe vija të holla, humbje e tonicitetit, njolla të errëta

Ideale për këto tipe lëkurash:

Lëkurat e maturuara, lëkurat me tendencë akneike, lëkurat e ndjeshme, lëkurat normale, lëkurat e thata.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni dy herë në ditë, në lëkurë të lagur, duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Neostrata

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Aqua/Water/Eau, Acetyl Glucosamine, Disodium Lauroamphodiacetate, Sodium Trideceth Sulfate, Acrylates Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Hexylene Glycol, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Glyceryl Stearate, Glycol Distearate, Laureth-4, Hydroxyethylcellulose, Isopropyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Limonene, Elettaria Cardamomum Seed Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Extract, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Hedychium Spicatum Extract, Hibiscus Abelmoschus Seed Extract, Plumeria Rubra Fruit Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower/Leaf Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, BHT, Disodium EDTA, Sodium Metabisulfite, Sodium Sulfite, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Red 4 (CI 14700), Yellow 6 (CI 15985).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NeoStrata – Enlighten Ultra Brightening Cleanser”

LART