- 20%

Neostrata – Correct Retinol 0.3% Night Serum

7,840 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Neostrata – Correct Retinol 0.3% Night Serum

Me përbërësin e fuqishëm Retinol, serumi i ri i natës është alternativa më e mirë për problemet e plakjes së lëkurës. Nga rrudhat, tek njollat ​​e errëta dhe humbja e qëndrueshmërisë, ky serum gjithëpërfshirës i natës me 0.3% Retinol është këtu për t`ju ndihmuar.

 • Retinoli: Formuluar për të zvogëluar pamjen e vijave të holla dhe teksturën e ashpër për lëkurës.
 • NeoGlucosamine: Punon në mënyrë sinergjike me Retinoinl për të intensifikuar matricën hidratuese të lëkurës për një pamje më të qëndrueshme.
 • Acidi Hyaluronik: mban lagështinë për një lëkurë të mbushur dhe me shkëlqim.

Pas 6 javësh përdorimi gjatë natës sipas testimeve klinike u morën këto rezultate:

 • 97% – lëkura duket e ngritur
 • 93% – unifikohet toni i lëkurës
 • 90% – poret janë më pak të dukshme

Udhëzime mbi përdorimin

Në mbrëmje, aplikojeni në lëkurë të pastër një ose dy herë në javë. Aplikojeni nën një hidratues Neostrata.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Neostrata

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Water/ Eau, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Polysilicone-11, Glycerin, Butyloctyl Salicylate, Acetyl Glucosamine, Nylon-12, Silica, Tocopheryl Acetate, BHT, Retinol, Arginine, Citric Acid, Isohexadecane, PEG-10 Dimethicone, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Polysorbate 20, Allyl Methacrylates Crosspolymer, Polysorbate 40, Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Yellow 5 (CI 19140)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Neostrata – Correct Retinol 0.3% Night Serum”

LART