- 20%

NeoStrata – Bionic Eye Cream plus

(1 përshtypje mbi produktin)

4,352 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

NeoStrata Bionic Eye Cream Plus lufton rrathët e zinj, qeskat dhe redukton shenjat e moshës në zonën delikate rreth syve.

Ky krem përmban Polihidroksi Acide (PHA), gluconolactone dhe acid lactobionic dhe Pro-vitaminë A, C dhe E duke ofruar mbrojtje të fuqishme antioksidantë, për të reduktuar dukshëm vijat e holla dhe rrudhat.

Ky produkt plot antioksidantë përmban gjithashtu përbërës të fuqishëm si ekstrakti i çajit jeshil dhe ekstrakt kastraveci, të cilat zbehin rrathët e zinj dhe qeskat.

I testuar oftalmologjikisht dhe pa parfum.

Përbërësit

 • 3% Gluconolactone,
 • 1% Lactobionic Acid,
 • Përzierje peptidesh
 • Provitaminë A
 • Vitamina E & C

Përfitimet

 • Redukton rrathët e zinj dhe qeskat
 • Trajton vijat e holla dhe rrudhat

Ideale për: qeska dhe rrathë të zinj rreth syve

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin rreth syve dy herë në ditë, duke e masazhuar butësisht.

Kujdes: Ky krem përmban retinol. Mos e përdorni nëse jeni shtatzanë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Neostrata

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15gr

Përbërësit
Aqua (Water), Octyldodecyl Neopen- tanoate, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Gluco- nolactone, Propylene Glycol Hydroxystearate, Stearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Cetyl Alcohol, Arginine Aceretin Gcerin, Dactobicic Acid – mitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate (Vitamin C Ester), Tocopheryl (Vita- min E) Acetate, Panthenol, Camellia Oleifera (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Sodium Hyaluract- ronatee Nateate, Saccharomyces Hydroxysuccinimide, Chrysin, Palmitoyl Oligo- peptide, Palmitoyl Tetra- peptide-7, Nylon-12, PEG-75 Stearate, Ceteth- 20, Steareth-20, BHT, Disodium EDTA, Sodium Bisulfite, Caprylyesin Pphanol, Glycol, CI 19140 (Yellow 5)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për NeoStrata – Bionic Eye Cream plus
 • .

  Krem qe funksionon shume mire per rrathet e zinj te syve, per syte e lodhur, madje edhe efekt antiage. Jam shume e kenaqur, do e rekomandoja plotesisht!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART