Natursutten – Koka ndërruese për shishe biberoni

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Natursutten – Koka ndërruese për shishe biberoni (0m+)

Koka ndërruese për shishet e biberonit Natursutten® janë shumë më të buta se silikoni dhe më rezistente ndaj dhëmbëzimeve / kafshimeve. Butësia ndihet më e natyrshme për foshnjat, dhe kokat krijojnë një ndjesi më qetësuese për foshnjat që përdorin biberona Natursutten.
Kokat janë krijuar në Itali së bashku me biberonin Natursutten®.

vijnë në dy alternativa: Slow Flow dhe Fast Flow.

Info. Shtesë

Firma

Natursuttem

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Rrjedhja

Slow Flow (0m+), Fast Flow (6m+)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natursutten – Koka ndërruese për shishe biberoni”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART