- 10%

Natursutten – Glass Baby Bottles 110 ml (0m+)

3,330 Lekë

Çdo paketim ka 2 shishe

In stock

Përshkrimi i Produktit

Natursutten – Glass Baby Bottles 110 ml (2-pack)

Shishet e qelqit për foshnje Natursutten® prodhohen në Francë prej qelqi borosilikat. Qelqi është zgjedhja më e sigurt për foshnjën tuaj, pa BPA / BPS dhe kimikate të tjera të dëmshme që mund të rrjedhin nga shishet plastike. Të sigurta gjatë larjes dhe rezistente ndaj goditjeve termike, gjithashtu i rezistojnë ndryshimeve ekstreme të temperaturës, si vlimi ose ngrirja.

Kokat e shisheve janë prodhuar në Itali prej gome tërësisht natyrale. Butësia e gomës natyrale të kokës krijon një përvojë ushqyese që simulon nga afër gjidhënien, dhe valvula e dyfishtë anti-kolike e shishes siguron një rrjedhje uniforme të qumështit duke parandaluar dhimbjet e barkut dhe gazrat.

Të gjitha pjesët janë pa BPA, ftalate, polikarbonate dhe PVC.

Çdo shishe vjen me një të dalë me rrjedhë të ngadaltë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Natursuttem

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natursutten – Glass Baby Bottles 110 ml (0m+)”

LART