Zbritje

Natursutten – Biberon gënjeshtar i rrumbullakët

Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 1,125 Lekë.

Në tre madhësi udhëzuese:

 • S (0-6 muaj)
 • M (6-12 muaj)
 • L (12 muaj e lart).

Përshkrimi i Produktit

Natursutten – Biberon gënjeshtar Original Rounded

Duke prekur butësisht hundën e foshnjës, biberoni gënjeshtar Natursutten® Original është krijuar për të simuluar nga afër gjidhënien dhe për të siguruar një përvojë qetësuese për foshnjën.Mburoja në biberonin Original  është rrethore.

Biberonët nuk kanë çarje ose nyje ku bakteret mund të fshihen, dhe goma e butë natyrale nuk lë gjurmë në fytyrën e foshnjës.
Biberonët Natursutten miqësorë për mjedisin, të qëndrueshëm dhe të biodegradueshëm janë më të mirë për planetin tonë dhe për foshnjën tuaj.

Të gjithë biberonët Natursutten® janë në dispozicion në tre madhësi udhëzuese:
S (0-6 muaj), M (6-12 muaj) dhe L (12 muaj e lart).
Diapazonet e moshës janë vetëm udhëzues.

Info. Shtesë

Firma

Natursuttem

Mosha

Fëmijë

Madhësia

Large, Medium, Small

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natursutten – Biberon gënjeshtar i rrumbullakët”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART