Zbritje

Natursutten – Biberon gënjeshtar Butterfly Rounded

1,125 Lekë

Në tre madhësi udhëzuese:

 • S (0-6 muaj)
 • M (6-12 muaj)
 • L (12 muaj e lart).

Përshkrimi i Produktit

Natursutten – Biberon gënjeshtar Butterfly Rounded S M L

Duke prekur butësisht hundën e foshnjës, biberoni gënjeshtar Natursutten® Butterfly Rounded është krijuar për të simuluar nga afër gjidhënien dhe për të siguruar një përvojë qetësuese për foshnjën.Biberoni Butterfly ka një prerje të vogël që lë më shumë hapësirë ​​për hundën e foshnjës.

Biberonët nuk kanë çarje ose nyje ku bakteret mund të fshihen, dhe goma e butë natyrale nuk lë gjurmë në fytyrën e foshnjës.
Biberonët Natursutten miqësorë për mjedisin, të qëndrueshëm dhe të biodegradueshëm janë më të mirë për planetin tonë dhe për foshnjën tuaj.

Të gjithë biberonët Natursutten® janë në dispozicion në tre madhësi udhëzuese:
S (0-6 muaj), M (6-12 muaj) dhe L (12 muaj e lart).
Diapazonet e moshës janë vetëm udhëzues.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Natursuttem

Mosha

Fëmijë

Madhësia

Large, Medium, Small

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natursutten – Biberon gënjeshtar Butterfly Rounded”

LART