Nature’s way – Fenugreek

(1 përshtypje mbi produktin)

1,890 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Kapsulat Fenugreek nxisin prodhimin e qumështit për ushqyerjen me gji të fëmijës. Farat e bimës Fenugreek janë një stimulant i gjëndrave përgjegjëse për prodhimin e qumështit. Kjo bimë është njohur falë eksperiencës praktike dhe në mjekësinë tradicionale. Studimet më të fundit të realizuara në ShBA (nga Dr. Jack Newman) provuan që kombinimi i bimës Fenugreek me Cnicus benedictus, bimën Benediktine (apo siç njihet ndryshe “milk thistle”) është mjaft efektiv për këtë përdorim.

Efektiviteti i kapsulave Fenugreek vihet re menjëherë pas fillimit të përdorimit të tij në ditët e para pas lindjes.

Kujdes

Nuk duhet përdorur gjatë shtatzanisë apo në periudhën kur po mundoheni të mbeteni shtatzanë.

Firma

Nature's Way – Fenugreek

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

100

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nature’s way – Fenugreek
 • Edlira L. (blerës i verifikuar)

  100% e rekomandueshme pergjidhenie super e kenaqur

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART