Natures Plus – T Male

4,850 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

NaturesPlus T MALE është një shtesë ushqimore revolucionare që mbështet prodhimin natyral të testosteronit tek meshkujt. Testosteroni ndikon në mënyrë pozitive në psikologjinë e meshkujve, duke nxitur dëshirën, vitalitetin, energjinë, funksionin e trurit, humorin, funksionin seksual dhe shumë të tjera. Nutrientet e fuqishëm si polifenolet e frutave ViNitrox, zinku, kalciumi dhe fenugreek, kontribuojnë në prodhimin e shëndetshëm të testosteronit.

Përbërësit aktivë dhe funksionet

 • Zinku: rrit prodhimin e testosteronit.
 • Kalciumi: mineral kyç që rrit si nivelin e testosteronit total dhe atë që qarkullon i lirë në gjak.
 • ViNitrox është një kombinim unik i ekstrakteve të rrushit dhe mollës, me një përmbajtje të lartë të polifenoleve. Polifenolet veprojnë kundër radikaleve të lira të peroxynitriteve, që kanë tendencë të reduktojnë nivelin e testosteronit.
 • Fenugreek: që në kohët e lashta, fenugreek është menduar se ndikon në përmirësimin e fertilitetit. Studimet kanë zbuluar se saponinat që ndodhen tek fenugreek ndihmojnë në prodhimin e testosteronit.
 • Tribulus terrestris: një nga bimët më të njohura nga atletët dhe sportistët. Rrit prodhimin e testosteronit duke përmirësuar funksionin seksual dhe performancën atletike.

NaturesPlus T MALE është e sigurtë dhe nuk përmban kortikosteroide.

Pa gluten, pa ngjyrues. I pështatshëm për vegjetarianë.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet marrja e dy kapsulave në ditë.

Firma

Natures Plus

Mosha

20+

Forma

Kapsula

Sasia

60

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Plus – T Male”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART