Natures Aid – Vaj i mëlçisë së merlucit

3,000 Lekë

(Cod Liver Oil Liquid)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Vaj i mëlçisë së merlucit

I pasur me Omega-3, Vitaminë D dhe A

Natures Aid Cod Liver Oil Liquid ofron acidet yndyrore Omega-3 EPA dhe DHA, plus vitaminë A dhe vitaminë D.

 • EPA dhe DHA kontribuojnë në një funksion të mirë të zemrës
 • DHA kontribuon në një funksion të mirë të trurit
 • DHA dhe Vitamina A kontribuon në një shikim të mirë
 • Vitamina A kontribuon në mirëmbajtjen e lëkurës
 • Vitamina A dhe Vitamina D kontribuojnë në forcimin e sistemit imunitar
 • Vitamina D kontribuon në forcimin e kockave
 • Vitamina D kontribuon në një funksion normal të muskujve

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët 1-5 vjeç: 5 ml (1 lugë çaji) në ditë.

Fëmijët 5 vjeç e sipër dhe të rriturit: 10 ml (2 lugë çaji) në ditë

Nuk përmban

Aroma artificiale, ngjyres dhe konservantë, laktozë, maja dhe gluten.

Firma

Natures Aid

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Mosha

12m+

NutrientëtPër 5mlPër 5mlPër 10ml% DDR*
Vaj i pasuruar i mëlçisë së merlucit4585mg*9170*
i cili përmban
Acide yndyrore Omega 31190mg*2380*
nga të cilat
Eicosapentaenoic Acid (EPA)367mg*734mg*
Docosahexaenoic Acid (DHA)413mg*825mg*
Vitaminë A600µg751200µg150
Vitaminë D5µg10010µg200
DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram
Përbërës të tjerë
Vaj luledielli

Nuk përmban Përmirësues të shijes, ngjyrues, konservues, laktozë, maja apo gluten.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Vaj i mëlçisë së merlucit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART