Natures Aid – Super Stars Immune Support (4-12 vjeç)

1,670 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Natures Aid Super Stars Immune Support (4-12 vjeç)

Lëngu Super Stars Immune Support ofron një përzierje të ekstraktit të Boronicës së bashku me Vitaminat C, D3 dhe Zink, të cilat kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

 • Vitamina C është një vitaminë thelbësore që gjithashtu kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes.
 • Lëngu Super Stars Immune Support është i lehtë për t’u marrë, me një aromë natyrale të boronices.
 • Për paqen tuaj mendore, ky suplement i dobishëm ditor është 100% pa sheqer të shtuar dhe nuk përmban aroma artificiale, konservantë ose ngjyrues.

Udhëzime mbi përdorimin

Për fëmijët e moshës 4 – 12 vjeç – Merrni 1 lugë çaji (5 ml) në ditë.

Hollohet me ujë nëse preferohet ose shtohet në lëng.

Tundeni mirë shishen përpara përdorimit. Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar.

Pasi të hapet, ruhet në frigorifer dhe përdoret brenda 4 muajve.

Firma

Natures Aid

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Purified water, Glycerine, Vitamin C (as Ascorbic Acid), Natural Colouring (Anthocyanin Liquid), Blackcurrant concentrate, Zinc Citrate, Preservatives (Citric Acid, Potassium Sorbate), Elderberry prep (Elderberry extract, maltodextrin), Vitamin D3 Oil (cholecalciferol, coconut oil, d-alpha tocopherol), Sweetner (Stevia Leaf Extract).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Super Stars Immune Support (4-12 vjeç)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART