Natures Aid – Sea Buckthorn Oil

3,000 Lekë

Suplement ushqimor me përmbajtje të lartë Omega 7 (Ac. Palmitoleik)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Natures Aid Sea Buckthorn Oil

Sea Buckthorn Oil është suplement ushqimor që sigurohet nga fruti i shkurres së detit Buckthorn (Hippophae rhamnoides). Ky është një nga burimet më të pasura me lëndë ushqyese dhe gjendet në Azi dhe Europë, ku është përdorur gjerësisht nga mjekësia tradicionale e shumë kulturave.

 • I pasur me vlera ushqyese: vitamina A, C dhe E, karotenoidë, minerale, fitonutrientë dhe acide yndyrore Omega 3, 6, 7 dhe 9.
 • I përshtatshëm për vegan dhe vegjetarianë.
 • Vijnë në formën e kapsulave xhelatinoze lehtësisht të gëlltitshme, ku çdo kapsulë përmban 375 mg Omega-7 (Acid Palmitoleik)
 • Pa përmbajtje OMGJ, ngjyrues artificial, konservant, gluten, maja, grurë, bulmet, laktozë, sojë, sheqer, kripë.

Udhëzime mbi përdorimin

Konsumoni 2 kapsula xhelatinoze në ditë të shoqëruar me ushqim. Rekomandohet mostejkalmi i sasisë ditore. Konsultohuni me mjekun në rast se jeni shtatzanë, me gji, keni probleme shëndetësore apo merrni medikamente përpara përdorimit të produktit.

Ky suplement nuk përdoret si zëvendësues i një diete të balancuar dhe shëndetshme.

Firma

Natures Aid

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

60 Kapsula

Sea Buckthorn Oil, Capsule Shell (Corn Starch, Glycerine, Carrageenan, Sodium Carbonate).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Sea Buckthorn Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART