Natures Aid – Rose Water

1,550 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Tonik për lëkurën

Uji i Trëndafilit me veprim të trefishtë është një tonik lehtësisht e parfumuar, që zbut dhe rifreskon lëkurën. Distilimi i ujit të pastër dhe petaleve të trëndafilit është një tonik bukurie klasike angleze për lëkurën. Uji i trëndafilit mund të përdoret për hidratimin e lëkurës së thatë dhe në zbutjen e lëkurës së irrituar. Përdoret shpesh si një tonik për fytyrën dhe është efektiv për heqjen e makijazhit  duke e lënë lëkurën të freskët. Uji i trëndafilit përdoret gjithashtu për flokët.

Udhëzime mbi përdorimin

Uji i trëndafilit Natures Aid është vetëm për përdorim të jashtëm.

 • I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë. Pa ngjyrues artificialë.
Firma

Natures Aid

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Rose Water”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART