Natures Aid – Red Yeast Rice

1,600 Lekë

Natures Aid – Red Yeast Rice

Përshkrimi i Produktit

Natures Aid Red Yeast Rice

Shtesë ushqimore me përmbajtje të orizit të kuq të fermentuar(Monastik Purpureus), i cili është përdorur për shekuj me radhë në përgatitjen e shume ushqimeve si dhe në Mjekësinë Tradicionale Kineze.

Kapsulat Red Yeast Rice ofrojnë 10 mg Monacolin K secila. Monacolin K ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak me efektin e dobishëm të përftuar me një konsum ditor prej 10 mg Monacolin K nga orizi i thartuar.

Kapsulat Natures Aid Red Yeast Rice janë prodhuar duke përdorur orizin më të mirë të aprovuar evropian për të siguruar pastërtinë dhe efikasitetin përfundimtar dhe janë të përshtatshme për ata që ndjekin një dietë vegane.

Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, misër, qumësht, laktozë, gluten, grurë, arra, kripë, sojë, niseshte dhe sheqer.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë në ditë me ushqim.

Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar.

Firma

Natures Aid

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Red Yeast Rice Powder, Cellulose, Microcrystalline Cellulose, Silicon Dioxide, Magnesium Stearate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Red Yeast Rice”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART