Natures Aid – Passiflora, Lemon Balm & Avena Sativa

2,380 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Passiflora ështe një bimë e cila ndihmon në trajtimin e ankthit, tensionit dhe depresionit të lehtë. Ajo gjithashtu qetëson spazmat gasatrointestinale që shfaqen në periudhat me stres. E formuluar me 250mg Passiflora, 250mg Lemon Balm (Bar Blete) dhe 250mg Avena Sativa (Tërshërë), kjo formulë mund të ndihmojë në mostretjen e mirë me natyrë nervore.

Bari i Bletës përmban vajra esenciale të cilat ndihmojnë në procesin e gjumit, ndihmon në përthithjen e gazrave në zorrë dhe redukton spazmat intestinale.

Avena Sativa përmban alkaloide që relaksojnë muskujt e butë të sistemit tretës dhe ka veti qetësuese dhe relaksuese.

E përshtatshme për vegjetarianë dhe veganë.

Pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 tableta në ditë pas ushqimit.

Firma

Natures Aid

Forma

Tableta

Sasia

60

Nutritional Information Amount NRV
Passiflora (Passiflora incarnata)
Herb extract equivalent to dried herb 500mg *
Lemon Balm (Melissa officinalis)
Leaf extract equivalent to dried leaf 500mg *
Avena sativa (Wild Oats)
Green herb extract equivalent to dried green herb 500mg *

Additional Ingredients

Di-Calcium Phosphate, Maltodextrin, Microcrystalline Cellulose, Anticaking Agent (Vegetable Source Magnesium Stearate).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Passiflora, Lemon Balm & Avena Sativa”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART