Natures Aid – Organic Spirulina

1,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Organic Spirulina

Spirulina shquhet si një nga ushqimet më të pasura me lëndë ushqyese dhe të larmishme. Për këtë arsye, konsiderohet si ‘superushqimi’ i natyrës.

Spirulina është një proteinë e plotë që përmban të 8 aminoacidet thelbësore, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për ata që dëshirojnë të mbështesin marrjen e proteinav. Kapsulat Organike Spirulina përmbajnë secila vetëm pluhur të pastër organik të Spirulinës që do të thotë se ato janë miqësore me veganët, nuk përmbajnë përbërës të modifikuar gjenetikisht, gluten, grurë, maja, qumësht, laktozë, misër, arrat, kripë, sheqer, soje apo niseshte.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 3 tableta në ditë me ushqim. Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Natures Aid

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

90 Kapsula

100% Pure Organic Spirulina Powder, Vegetable Capsule Shell (Hydroxypropylmethylcellulose

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Organic Spirulina”

LART