Natures Aid – Mini Drops DHA

1,900 Lekë

Pika me përmbajtje DHA për fëmijë 3 muaj deri në 5 vjeç që ndihmon në forcimin e sistemit nervor dhe shikimit

Përshkrimi i Produktit

Natures Aid Mini Drops DHA

Mini Drops DHA janë pika të krijuara specifikisht për fëmijë 3 muaj deri në 5 vjeç me përmbajtje DHA, i cili është një acid yndyror thelbësor Omega-3,që ndihmon në mbështetjen e funksionit të trurit dhe shikimit të fëmijës suaj. Duke qënë se trupi nuk mund të prodhojë DHA, ai sigurohet nëpërmjet konsumimit të peshqve me vaj si: salmon, troftë dhe sardele. Nëse i vogli juaj nuk i ha këto peshq rregullisht, atëherë pikat DHA mund të ndihmojnë në rritjen e marrjes së tyre.

 • Janë 100% pa sheqer dhe sigurohen nga një burim i sigurt peshku me një shije natyrale limoni.
 • Nuk përmbajnë aromatizues artificiale, ëmbëlsues, ngjyrues ose konservant,
 • Shije e veçantë me përbërës që nuk dëmtojnë shëndetin.
 • Çdo porcion prej 1 ml i Mini Drops DHA i siguron fëmijës tuaj 500 mg Omega-3 dhe 350 mg DHA.

Udhëzime mbi përdorimin

Doza ditore: 1 ml në ditë. Tundeni mirë produktin përpara përdorimit. Pastrojeni dhe thajeni tërësisht pikatoren pas çdo përdorimi me ujë të zier të ftohur. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. 

Firma

Natures Aid

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

50ml

Fish Oil, Natural Lemon Flavouring, Vitamin E (as mixed tocopherols)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Mini Drops DHA”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART