- 20%

Natures Aid – Kidz Immune Support (6-12 vjeç)

1,330 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Natures Aid Kidz Immune Support me Vitamin C D3 & Zinc Blackcurrant (6+)

Suplementi ushqimor për fëmijë Natures Aid Kidz Immune Support synon të forcojë sistemin imunitar falë përmbajtjes së tij të ekstraktit të Boronicës, vitaminave C, D3 dhe zinkut.

 • Me shije boronice
 • Pa sheqer apo ngjyrues artificial
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët e moshës 6- 12 vjeç: 1 lugë çaji (5 ml) në ditë.

Tundeni mirë shishen përpara përdorimit. Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar. Pasi të hapet, ruhet në frigorifer dhe përdoret brenda 4 muajsh.

Firma

Natures Aid

Mosha

12m+

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Purified water, Glycerine, Vitamin C (as Ascorbic Acid), Natural Coloring (Anthocyanin Liquid), Blackcurrant concentrate, Zinc Citrate, Preservatives (Citric Acid, Potassium Sorbate), Elderberry prep (Elderberry extract, maltodextrin), Vitamin D3 Oil (cholecalciferol, coconut oil, d-alpha tocopherol), Sweetner (Stevia Leaf Extract).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Kidz Immune Support (6-12 vjeç)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART