- 10%

Natures Aid – Kids Multi-Vitamin and Minerals Formula

1,512 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Formula Natures Aid Kids me shumë vitamina dhe minerale për fëmijë me aromë natyrale bananeje, pa sheqer.

 • Përmban 14 vitamina dhe minerale duke përfshirë zink dhe jod
 • Për rritjen normale dhe mbështetjen e funksioneve konjitive të fëmijës
 • Nuk përmban shije apo ngjyrues artificial
 • Pa sheqer
 • I përshtatshëm për veganët
 • I përshtatshëm për fëmijë mbi 6 vjeç

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët e moshës 6 – 12 vjeç: 1 lugë çaji (5 ml) në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

Natures Aid

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Purified water, Glycerine, Calcium Carbonate, Microcrystalline cellulose and carboxymethylcellulose Sodium, Vitamin C (as Ascorbic Acid), Magnesium Oxide, Zinc Citrate, Vitamin E (as d-alpha Tocopherol Acetate), Preservative (Potassium Sorbate), Niacin (as Nicotinamide), Vitamin D3 Oil (cholecalciferol, coconut oil, d-alpha tocopherol), Vitamin A prep. (Maltodextrin, Acacia, Corn Starch, Vitamin A Acetate, d,l-alpha Tocopherol), Pantothenic Acid (as Calcium Pantothenate), Banana Flavour, Thiamin (as Thiamine hydrochloride), Pyridoxine (as Hydrochloride), Riboflavin, Folic Acid, Vitamin B12 prep. (CalciumPhosphate, Cyanocobalamin).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Kids Multi-Vitamin and Minerals Formula”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART