Natures Aid – Acidophillus Complex, fermente laktike

2,050 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Natures Aid Acidophilus Complex përmban 5 miliard organizma të Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus dhe Lactobacillus casei.

 • Përdoret tek personat që vuajnë nga sindromi i zorrës së irrituar dhe nga koliti.
 • Përdoret edhe gjatë infeksioneve urinare dhe ato vaginale.
 • Forcon imunitetin
 • Mbron nga infeksionet e ndryshme
 • Parandalon rritjen e helikobakter pilorit
 • Forcon aparatin tretës
 • Redukton problemet e intolerancës ndaj laktozës

E përshtatshme për veganë dhe vegjetarianë. Pa ngjyrues, pa OMGJ, pa laktozë, pa kripë, pa sojë, pa sheqer.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 1 kapsule 2-3 herë në ditë.

Firma

Natures Aid

Forma

Kapsula

Sasia

60

Nutritional Information
Typically providing 5 billion live organisms of:
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus casei

Additional ingredients

Microcrystalline Cellulose, Cellulose, Anticaking Agents (Silicon Dioxide, Vegetable Source Magnesium Stearate).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natures Aid – Acidophillus Complex, fermente laktike”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART