Naturaverde – Krem mbrojtës dhe qetësues (0m+)

750 Lekë

(Protective and Soothing Cream)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me ekstrakte biologjike të tërshërës, kamomilit dhe gjalpë karite

Kremi mbrojtes dhe zbutës Naturaverde është trajtim specifik për irritimet dhe skuqjet nga pelenat tek bebet dhe fëmijët. Formula e saj me ekstrakt tërshëre, kamomili dhe gjalpë karite japin një qetësim të menjëhershëm. Prania e oksidit të zinkut siguron një mbrojtje më të madhe për lëkurën e të porsalindurit.

 • E testuar dermatologjikisht
 • Parfum pa alergjenë
 • Pa SLS/SLES dhe pa ngjyrues
 • E testuar për Nikel, Krom dhe Kobalt

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në çdo ndërrim të pelenave.

Firma

Naturaverde

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Naturaverde – Krem mbrojtës dhe qetësues (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART