Naturaverde – Shampo delikate për flokë dhe trup (0m+)

700 Lekë

(Ultra Delicate Wash Body & Hair)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Me ekstrakte biologjike të tërshërës dhe kamomilit

Shampo për trup dhe flokë Naturaverde është perfekt për tu kujdesur për higjenën e përditshme të të porsalindurve duke respektuar pH natyral të lëkurës së tyre. Formula është e pasur me ekstrakt tërshëre dhe kamomil, të prodhuara nga kultura biologjike, të cilat zbusin dhe hidratojnë lëkurën duke e lënë të butë dhe lehtësisht të parfumuar.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Parfum pa alergenë
 • Pa SLS/SLES, ngjyrues, paraben, ftalate
 • I testuar për Nikel, Krom dhe Kobalt
Firma

Naturaverde

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua (Water), Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Glycinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin*, Chamomilla Recutita Flower Extract (Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract)*, Avena Sativa Bran Extract (Avena Sativa (Oat) Bran Extract)*, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate, Lactic Acid, Parfum (Fragrance).

* Materie Prime Biologiche Certificate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Naturaverde – Shampo delikate për flokë dhe trup (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART