Naturando – SkinAct xhel larës

1,950 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Naturando – SkinAct xhel larës

Xhel pastrues plotësisht natyral i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme me tendencë akneike.
I jep lëkurës një pamje të pastër dhe të ndritshme, duke zvogëluar njollat ​​dhe skuqjen.

Ka fuqi pastruese dhe astringjente. Heq papastërtitë duke respektuar ekuilibrin delikat hidrolipid që karakterizon lëkurën e papastër të prirur për puçrra.

 • Zvogëlon sebumin e tepërt: Asebiol, acid azelaik.
 • Antimikrobik: Ekstrakti Greater Burdock.
 • Qetëson skuqjen e zonave të prekura: Salikuminol.
 • Tonik, astringjent: Fomes officinalis.
 • Freskon dhe pastron: Mente.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni në mëngjes dhe në mbrëmje, një sasi të vogël xheli në fytyrë dhe qafë të lagur; masazhoni me delikatesë dhe më pas shpëlajeni me shumë ujë të ngrohtë. Më pas aplikoni kremin SkinAct Top.

Firma

Naturando

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Asebiol (sebum-regulating complex)
Salycuminol (lipophilic organic compound of salicylic acid)
Fomes officinalis
Greater Burdock extract
Peppermint essential oil
Capryloyl Glycine
Potassium azeloyl diglycinate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Naturando – SkinAct xhel larës”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART