Naturando – SkinAct Top

1,560 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Naturando – SkinAct Top 

Krem me përbërës aktivë me efekt sebumbalancues i përshtatshëm për lëkurën të yndyrshme.
Kompleksi Asebiol dhe digelinata e azeloil Kaliumit zvogëlojnë prodhimin e tepërt të sebumit.
Ekstrakti i Greater Burdock  dhe Farnesol kanë një veprim antimikrobik.
Salikuminoli dhe Alpha Bisabolol promovojnë rinovimin e sipërfaqes së lëkurës dhe ndihmojnë në uljen e skuqjes.
Fomes officinalis është një agjent forcues dhe astringjent.

 Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje një sasi të vogël të produktit pasi ta pastroni me kujdes me xhel SkinAct Clean.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Naturando

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Asebiol (sebum-regulating complex)
Salycuminol (lipophilic organic compound of salicylic acid)
Fomes officinalis
Greater Burdock extract
Potassium azeloyl diglycinate
Farnesol
Vitamin E
Vitamin A
Alpha bisabolol
Shea butter
Cornstarch

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Naturando – SkinAct Top”

LART