Naturando – SkinAct Fast koncentrat kundër imperfeksioneve

(1 përshtypje mbi produktin)

1,380 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Naturando – SkinAct Fast koncentrat kundër imperfeksioneve

Koncentrat kundër imperfeksioneve, i përshtatshëm për lëkurat e papastra të yndyrshme me tendencë akneike

Pastron, mjekon dhe qetëson skuqjen e zonave të prekura.

 • Zvogëlojn prodhimin e tepërt të sebumit:Azebioli dhe azeloil kaliumi diglicina
 • Efekt antimikrobik: Ekstrakti Greater Burdock, Squfuri, vaj pemë çaji, vaj esencial borziloku
 • Respekton nivelin natyror të lagështisë së lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të vogël të produktit lokalisht në zonën e imperfeksioneve. Përsëriteni aplikacionin disa herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Naturando

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Sulphur
Asebiol (sebum-regulating complex)
Salycuminol (lipophilic organic compound of salicylic acid)
Fomes officinalis
Salicylic acid
Zinc oxide
Tea tree oil
Basil essential oil
Greater Burdock extract
Potassium azeloyl diglycinate
Vitamin E
Vitamin C
Sweet almond oil

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Naturando – SkinAct Fast koncentrat kundër imperfeksioneve
 • Elona B. (blerës i verifikuar)

  Review for Naturando – SkinAct Fast koncentrat kundër imperfeksioneve
  ★ ★ ★ ★ ★

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART