- 10%

Natural Factors – Zinc Citrate 15mg

1,215 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Natural Factors – Zinc Citrate

Citrati i zinkut është një mineral thelbësor gjurmë dhe një faktor në ruajtjen e shëndetit të mirë pasi mbështet dhe mbron sistemin imunitar dhe ndihmon trupin të luftojë kundër sëmundjeve. Zinku është i rëndësishëm për formimin e indeve dhe metabolizmin e duhur të yndyrnave, proteinave dhe karbohidrateve. Ndihmon për të ruajtur lëkurën të shëndetshme, mbështet funksionin imunitar dhe është një faktor në ruajtjen e shëndetit të mirë. Ndihmon në formimin e indit lidhor.

 • Përmirëson sistemin imunitar
 • Thelbësor për funksionin e shëndetshëm seksual

Udhëzime mbi përdorimin

1 tabletë në ditë ose sipas udhëzimeve nga mjeku.

Firma

Natural Factors

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

90

Other ingredients: Microcrystalline cellulose, magnesium stearate (vegetable grade).

Contains no artificial colors, preservatives, or sweeteners; no dairy, starch, sugar, wheat, gluten, yeast, soy, corn, egg, fish, shellfish, animal products, salt, tree nuts, or GMOs.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natural Factors – Zinc Citrate 15mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART