Natural Factors – Vitaminë D3 1000 UI

1,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vitamina D prodhohet në mënyrë natyrale nga ekspozimi në rrezet e diellit. Vitamina D është një nutrient që ndihmon në zhvillimin dhe mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve si dhe ndihmon trupin tuaj në përthithjen e kalciumit dhe kaliumit. Ajo gjithashtu ndihmon në funksionimin e muskujve, nervave dhe sistemit imunitar.

 • Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve.
 • Ndihmon në reduktimin e rrezikut për zhvillimin e osteoporozës kur kombinohet me kalcium
 • Mbështet funksionin e sistemit imunitar
 • Mbështet shëndetin e nënës dhe fëmijës gjatë shtatzanisë dhe gjidhënies

Vitamin D3 1000 IU është e përshtatshme për vegjetarianë dhe nuk përmban ngjyrues artificialë, konservantë ose alergjenë, duke e bërë një produkt të sigurt që mund të rekomandohet për nënën dhe fëmijën gjatë shtatzanisë dhe gjidhënies. Ky produkt nuk përmban OMGJ dhe është një faktor kyç në mbajtjen e një shëndeti të mirë.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merren 1-2 tableta në ditë.

Firma

Natural Factors

Mosha

12+

Forma

Tableta

Sasia

90

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natural Factors – Vitaminë D3 1000 UI”

LART