Natracare – Tamponë Organikë

(Organic Tampons)

Përzgjidh formatin (madhësinë) dhe sasinë në paktim:

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Tamponet Natracare janë të prodhuara vetëm me pambuk 100% organik të çertifikuar dhe janë të vetmet tampone organike plotësisht të çertifikuar në treg. Ato nuk janë të zbardhura me klor dhe nuk përmbajnë materiale sintetike si raion (pëlhurë artificiale) ose kimikate si lidhësit ose surfaktantet. Pambuku organik i çertifikuar largon rrezikun e ekspozimit direkt tek pesticidet kimike ose pesticidet e përdorura në pambukun tradicional.

 • Pambuk 100% organik. Jo i zbardhur me klor. I çertifikuar

 

Info. Shtesë

Firma

Natracare

Mosha

Të gjithë

Forma

Copë

Formati

Regular, Super, Super Plus

Formati

Regular, Super

Sasia

10, 20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natracare – Tamponë Organikë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART