Natracare – Peceta Ultra Extra

(1 përshtypje mbi produktin)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Pecetat Natracare Ultra Extra janë shumë të buta, version më përthithës se pecetat Ultra. Ato kanë krahë që të fiksohen mirë dhe janë të paketuara veçmas në qesë të biodegradueshme. Pecetat ofrojnë mbrojtje maksimale, edhe në rrjedhjet më të shumta dhe gjatë natës. Totalisht pa klor, pa plastikë, pa parfum, pa ngjyrues.

 • Shtresë pambuku organik i çertifikuar
 • Shtresë e dyfishtë përthithëse që t’ju mbajë thatë
 • Pa plastikë
 • Pa parfum ose ngjyrues
 • Pa klor
 • Të biodegradueshme

Info. Shtesë

Firma

Natracare

Mosha

Të gjithë

Forma

Copë

Formati

Normal, Super, Long

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Natracare – Peceta Ultra Extra
 • Iljada B.

  Mir por te shtrenjta

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART