Natracare – Peceta Ditore

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Me pecetat ditore Natracare, ju keni pambuk 100%  organik të çertifikuar në lëkurën tuaj. Natyrale, materiale me bazë bimore ajrosen dhe janë të buta duke ju mbajtur në komfort dhe thatë gjatë gjithë ditës.

Si të gjithë produktet Natracare, pecetat ditore janë pa plastikë, pa parfum dhe pa klor, duke ju ndihmuar që të shmangni materialet sintetike dhe irrituesit e lëkurës që janë prezente në shumë prej produkteve të kujdesit personal.

Shumë gjinekologë kanë këshilluar femrat me lëkurë të ndjeshme të përdorin pecetat Natracare, që të shmangin kontaktin me materiale të zbardhura me klor, pëlhurë sintetike, lateks dhe polimere absorbentë.

 • Shtresë e butë me pambuk organik të çertifikuar
 • Materiale natyrale që ajrosen
 • Pa plastikë
 • Pa parfum ose ngjyrues
 • Pa klor
 • Të biodegradueshme

Info. Shtesë

Firma

Natracare

Mosha

Të gjithë

Forma

Copë

Formati

Mini, Normal, Ultra Thin, Long

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natracare – Peceta Ditore”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART