Natracare – Maternity Pads

600 Lekë

10 Peceta
Dimensionet: L30 x W9cm

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pecetat e lindjes Natracare janë ideale për një komfort total dhe siguri në ditët pasi keni lindur kur lëkura delikate ka nevojë të mbrohet nga materialet sintetike irrituese. Këto peceta të buta dhe të gjata janë prodhuar me pambuk organik dhe materiale të zgjedhura me kujdes të cilat janë të buta me lëkurën tuaj dhe mjedisin.

 • Shtresë pambuku organik i çertifikuar
 • Shtresë ekologjike përthithëse
 • Pa plastikë
 • Pa lateks
 • Pa parfum ose ngjyrues
 • Pa klor
 • Të biodegradueshme

 

Firma

Natracare

Mosha

Të gjithë

Forma

Copë

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natracare – Maternity Pads”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART