Natracare – Letra të lagura për bebe

700 Lekë

(Baby Wipes)

50 copë.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Letrat e lagura për bebe Natracare janë të buta dhe efektive për përdorim të përditshëm në lëkurën e ndjeshme të bebes. Ato janë të çertifikuara organike, 100% pambuk, me përbërje vaj organik të çertifikuar të kajsisë, bliri dhe kamomili si dhe ekstrakte natyrale bimësh të cilat pastrojnë dhe freskojnë, duke e lënë lëkurën të butë.

Formula e butë është pa detergjentë si lauril sulfate (SLS) ose të ngjashëm, pa paraben, SHG dhe tipe të tjera konservantësh.

Meqë Natracare nuk përdor përbërës me origjinë shtazore, këto letra të lagura janë të përshtatshme për veganët.

 • Te testuara klinikisht
 • Pa paraben
 • Pa SLS
 • Pa alkool
 • Pa konservantë sintetike
 • Pa klor
 • Të biodegradueshme
Firma

Natracare

Mosha

Fëmijë

Forma

Letra të lagura

Sasia

50

Water (Aqueous Phase of the Oil in Water Emulsion), Olus (Oil from Rapeseed, Moisturiser), Glycerin (Made from Sugar, Humactent & then Moisturiser), Lauryl Glucoside (Coconut & Sugar Based, Detergent), Polyglyceryl 2 Dipolyhydroxystearate (Complex Ester of Glycerin & Stearic Acid, Emulsifier), Prunus Armeniaca (Apricot) Essential Oil (Organic), Levulinic Acid (Plant Starch Based, Parfum from Organic Acids), Parfume (Natural Scent Derived from Several Components Including Geraniol & Limonene), Sodium Levulinate (Plant Derived Fragrance, Parfum from Organic Acids), Terpineol (from Plant Oil, Parfum from Organic Acids), Limonene (Parfum from Organic Acids), Linalool (Parfum from Organic Acids), Chamomilla Recutita (Chamomile) (Organic, Soothening Agent), Maltodextrin (Starch, Stabiliser), Tilia Cordata (Linden) (Organic, Soothening Agent), Tocopherol (Vitamin E) (Antioxident), Potassium Sorbate (Potassium Salt of Sorbic Acid, Food Grade Preservative), Glyceryl Oleate (Glycerin & Oleic Acid, Emulsifier), Dicaprylyl Carbonate (Solid Plant Derived Fat, Emollient), Sodium Citrate (from Citrus Fruits, pH Adjuster)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natracare – Letra të lagura për bebe”

LART