Natracare – Letra të lagura organike për pastrimin e makijazhit

650 Lekë

(Organic Cleansing Make-up Removal Wipes)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Letrat e lagura për pastrimin e makijazhit mund të jenë të ashpra për lëkurën tuaj, duke lënë kimikate të rrezikshme në fytyrë. Kjo është arsyeja pse Natracare krijoi këto letra të lagura organike të dizenjuara për tu përkujdesur për lëkurën tuaj. Këto letra prodhohen me pambuk organik me vaj bajame, kajsie dhe kamomili dhe Aloe Vera organike. Të përshtatshme për heqjen e rimelit rezistent ndaj ujit dhe buzëkuqit. Lëkura juaj do jetë e pastruar, butësisht e hidratuar dhe e freskuar.

 • Nuk përmbajne SLS dhe paraben.
 • Nuk jane vetëm të mira për lëkurën tuaj por gjithashtu edhe për ambientin pasi jane 99% të biodegradueshme.
Firma

Natracare

Mosha

Të gjithë

Forma

Letra të lagura

Sasia

20

Water (Aqueous Phase of the Oil in Water Emulsion), Olus (Oil from Rapeseed, Moisturiser), Glycerin (Made from Sugar, Humactent & then Moisturiser), Lauryl Glucoside (Coconut & Sugar Based, Detergent), Polyglyceryl 2 Dipolyhydroxystearate (Complex Ester of Glycerin & Stearic Acid, Emulsifier), Prunus Armeniaca (Apricot) Essential Oil (Organic), Levulinic Acid (Plant Starch Based, Parfum from Organic Acids), Parfume (Natural Scent Derived from Several Components Including Geraniol & Limonene), Sodium Levulinate (Plant Derived Fragrance, Parfum from Organic Acids), Terpineol (from Plant Oil, Parfum from Organic Acids), Limonene (Parfum from Organic Acids), Linalool (Parfum from Organic Acids), Chamomilla Recutita (Chamomile) (Organic, Soothening Agent), Maltodextrin (Starch, Stabiliser), Tilia Cordata (Linden) (Organic, Soothening Agent), Tocopherol (Vitamin E) (Antioxident), Potassium Sorbate (Potassium Salt of Sorbic Acid, Food Grade Preservative), Glyceryl Oleate (Glycerin & Oleic Acid, Emulsifier), Dicaprylyl Carbonate (Solid Plant Derived Fat, Emollient), Sodium Citrate (from Citrus Fruits, pH Adjuster)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Natracare – Letra të lagura organike për pastrimin e makijazhit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART