Natracare – Kupeta gjiri

(2 përshtypje mbi produktin)

550 Lekë

(Nursing Pads)

26 copë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Kupeta gjiri të buta, që përputhen në mënyrë perfekte, ju ndihmojnë të mbani gjinjtë e thata ndërmjet ushqyerjeve me gji. Nuk përmbajnë plastikë, lëndë sintetike të derivuara nga petrokimikatet, të cilat kanë një impakt negativ si tek shëndeti i femrës dhe tek mjedisi. Disk i butë, i rehatshëm, që ajroset, me një mbulesë ekstra e cila mbron rrobat tuaja gjatë kohës që jepni gji fëmijës.

 • Material natyral që ajroset
 • Pa lateks
 • Pa ngjitës
 • Material ekologjik i çertifikuar
 • Pa parfum ose ngjyrues
 • Pa klor
Firma

Natracare

Forma

Copë

Sasia

26

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  33%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Natracare – Kupeta gjiri
 • Megi P. (blerës i verifikuar)

  Shume e kenaqur me kete produkt

 • Lediana X. (blerës i verifikuar)

  Nuk jane shume praktike. Jane me diameter te vogel dhe mjaft te trasha.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART