Kryefaqja » Produktet » Farmaci » Produkte për hundë » Nasaleze – Spraj mbrojtës nga ftohja dhe gripi

Nasaleze – Spraj mbrojtës nga ftohja dhe gripi

780 Lekë

(Cold and Flu Blocker spray)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

Nasaleze Cold and Flu Blocker është një përzierje unike e përbërësve të fuqishëm, natyralë dhe anti-viralë. Ajo kap, përthith dhe neutralizon mikrobet në ajër, duke ndaluar shkaqet e infeksionit, jo vetëm duke trajtuar simptomat. Eshtë ideale për përdorim kur një pjesëtar i familjes sëmuret me rrufë dhe ju nuk doni të prekeni.

  • Fillon të veprojë në më pak se 3 minuta.
  • Trajton shkakun e virusit për të parandaluar simptomat.
  • Përdoreni çdo ditë për të parandaluar rrufën dhe ftohjen.
  • Ose përdoreni sapo shfaqen shenjat e para të gripit
  • Nuk ka efekte anësore dhe është klinikisht i provuar
  • I përshtatshëm për gratë shtatzanat dhe ato që ushqejnë me gji dhe fëmijët mbi 3 vjeç.

Nasaleze Cold and Flu Blocker spray

Info. Shtesë

Firma

Nasaleze

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Nasaleze – Spraj mbrojtës nga ftohja dhe gripi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google