- 10%

Nasaleze – Spraj mbrojtës nga ftohja dhe gripi

Original price was: 780 Lekë.Current price is: 700 Lekë.

(Cold and Flu Blocker spray)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Nasaleze Cold and Flu Blocker është një përzierje unike e përbërësve të fuqishëm, natyralë dhe anti-viralë. Ajo kap, përthith dhe neutralizon mikrobet në ajër, duke ndaluar shkaqet e infeksionit, jo vetëm duke trajtuar simptomat. Eshtë ideale për përdorim kur një pjesëtar i familjes sëmuret me rrufë dhe ju nuk doni të prekeni.

 • Fillon të veprojë në më pak se 3 minuta.
 • Trajton shkakun e virusit për të parandaluar simptomat.
 • Përdoreni çdo ditë për të parandaluar rrufën dhe ftohjen.
 • Ose përdoreni sapo shfaqen shenjat e para të gripit
 • Nuk ka efekte anësore dhe është klinikisht i provuar
 • I përshtatshëm për gratë shtatzanat dhe ato që ushqejnë me gji dhe fëmijët mbi 3 vjeç.

Nasaleze Cold and Flu Blocker spray

Firma

Nasaleze

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nasaleze – Spraj mbrojtës nga ftohja dhe gripi”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART