- 10%

Nacomi – Next Lvl Bright Sight – Caffeine 2%

Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,610 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Nacomi – Next Lvl Bright Sight – Caffeine 2%

Serumi natyral ndriçues Next Lvl Bright Sight – Caffeine 2% nga Nacomi për konturin e syve, ndihmon në luftimin e shenjave të lodhjes dhe rikthen një pamje rrezatuese.

Serum natyral zbardhues për konturin e syve, ndihmon në luftimin e shenjave të lodhjes dhe rikthen një pamje rrezatuese. Doza e koncentruar e kafeinës që përmban serumi stimulon mikroqarkullimin në lëkurë dhe ngushton enët e gjakut, duke ndihmuar kështu në uljen e enjtjes rreth syrit.

Me vitaminë C e cila ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës dhe mbron nga ndikimet negative të mjedisit. Ka një efekt antioksidant, forcon enët e gjakut dhe lehtëson pigmentimet, duke eliminuar kështu problemin e pamjes së lodhur.

Fitokompleksi që përmbajtan Biophytex redukton rrathët e errët poshtë syve, qetëson lëkurën dhe skuqjen. Gjithashtu eliminon rrudhat dhe redukton qeskat poshtë syve.

Dermaxyl është një kompleks prej gjashtë aminoacidesh natyrale të pranishme në trupin tonë, të cilët parandalojnë plakjen, hidratojnë intensivisht dhe kanë një efekt lifting.

Trehaloza është një nga përbërësit hidratues më efektiv. Kjo substancë pasqyron përbërjen e NMF (faktori natyral hidratues), i pranishëm në epidermë. Ndihmon në përmirësimin e gjendjes së lëkurës, zbut irritimet dhe zbut rrudhat.

Përbërja e vajrave natyralë në kombinim me vitaminën E hidraton dhe ushqen lëkurën, duke stimuluar procesin natyral të rindërtimit.

Serumet e fytyrës Nacomi Next Level janë të paketuara në paketim Airless, të krijuar për të kufizuar aksesin në ajër dhe për të mbrojtur përbërësit e ndjeshëm ndaj dritës. Kjo zgjidhje mbron nga oksidimi i përbërësve dhe ndihmon në ruajtjen e pastërtisë mikrobiologjike.

Për rrjedhojë, produkti kozmetik ruan vetitë e tij gjatë gjithë përdorimit, pa pasur nevojë të rritet sasia e konservuesve. Kjo ju lejon ta përdorni atë pothuajse 100%, pa e ekspozuar ndaj ndotjes së jashtme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël të produktit në mëngjes dhe në mbrëmje rreth syve dhe qepallave, duke e masazhuar butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Mos e përdorni këtë produkt me preparate të tjera që përmbajnë retinol dhe acide AHA.

Gjatë trajtimit përdorni krem ​​dite me SPF 50.

Firma

Nacomi

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

15ml

Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Butylene Glycol, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, C12-15 Alkyl Benzoate, Passiflora Incarnata Seed Oil, Potato Starch Modified, Trehalose, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caffeine, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Cetyl Alcohol, Hydrolyzed Yeast Extract, Rosa Canina Seed Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Maltodextrin, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Hydrolyzed Yeast Protein, Palmitoyl Hexapeptide-12, Escin, Ceramide NG, Tribehenin, Lecithin, Panthenol, Ammonium Glycyrrhizate, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyglucuronic Acid, Citric Acid, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Sodium Citrate, Sodium Lauroyl Glutamate, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nacomi – Next Lvl Bright Sight – Caffeine 2%”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART