- 10%

Nacomi – Light cream for acne-prone skin

Original price was: 3,600 Lekë.Current price is: 3,240 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Nacomi – Light cream for acne-prone skin

Krem me një konsistencë jashtëzakonisht të lehtë dhe një spektër të gjerë veprimi i cili ndihmon në reduktimin e papërsosmërive dhe normalizon sekretimin e sebumit. I përshtatshëm për: Lëkurën e yndyrshme, të ndjeshme dhe të prirur ndaj akneve.

 • Pastron poret
 • Minimizon pamjen e pikave të zeza dhe parandalon rishfaqjen e tyre.
 • Redukton njollat e hiperpigmentimit të shkaktuara nga aknet.

I pasur me trehalozë, ky krem hidraton thellësisht lëkurën pa e mbingarkuar atë. Kombinimi i përbërësve aktivë Elestab, bisabolol dhe acid glicirretinik sigurojnë veprim antibakterial, duke përshpejtuar eliminimin e lezioneve të lëkurës. Niacinamidet me alantoinë gjithashtu qetësojnë irritimet dhe stimulojnë rigjenerimin e duhur të lëkurës.

Lufton njollat ​​dhe aknet dhe pastron poret.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të hollë kremi në lëkurë të pastruar. Lëreni derisa të përthithet plotësisht.

Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Nacomi

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Akneike, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua, niacinamide, propanediol, glycerin, coconut caprylate/caprate, propylheptyl caprylate, trehalosa, sodium polyacrylate, bisabolol, glycyrrhetinic acid, allantoin, hexamidine diisethionate, biosaccharide-1 gum, lactic acetate, tocinetrilol acetate, tocinetrilol, tocinetrilol , tocinetrilol, glycofeodjaol , Perfume, Dehydroacetic acid, Bencylic Alcohol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nacomi – Light cream for acne-prone skin”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART