- 20%

Mustela – Xhel pastrues, ushqyes me Cold Cream

1,200 Lekë

Xhel pastrues për lëkura të thata. Për skalpin dhe trupin.

(Nourishing Cleansing Gel with Cold Cream)

Përshkrimi i Produktit

Mustela xhel pastrues ushqyes me Cold Cream pastron butësisht dhe në mënyre efikase lëkurën e thatë të bebes që nga lindja dhe e ushqen atë.

Përbërja

Formula e këtij xheli me një kompleks ushqyes të patentuar përmban Avocado Perseose, një kompleks natyral i patentuar që forcon barrierën e lëkurës. Përmban ceramide dhe cold cream që ndihmojnë në rivendosjen e mbrojtjen së filmit hidrolipidik.

 • 92% e përbëresve janë me origjinë natyrale. E formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive.
 • 0% paraben, ftalate, fenoksietanol.
 • Hipoalergjik, i testuar klinikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni një sasi të xhelit pastrues me cold cream në pëllëmbën e dorës suaj. Shkumojeni dhe pastaj aplikojeni në skalpin apo trupin e fëmijës suaj. Shplajeni me ujë të bollshëm. Rekomandohet të shoqërohet me kremin ushqyes, hidratues me cold cream.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mustela

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Aqua (Water), Glycerine, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Coco-Glucoside, Peg-3 Diistearate, Glyceryl Caprylate, Glycol Diistearate, Parfum (Fragrance), Polyquaternium-10 Cera Alba (Cire d’Abeille), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Potassium Sorbate, Citric Acid, Ceramide NP, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Xhel pastrues, ushqyes me Cold Cream”

LART