- 20%

Mustela – Stelatopia shkumë larëse

1,680 Lekë

(Stelatopia Foam Shampoo)

Përshkrimi i Produktit

Mustela Stelatopia shampo shkumuese me 99% përbërës me origjinë natyrale është zhvilluar specifikisht për skalpin e bebeve me lëkurë me tendencë atopike, që nga lindja.

Kjo shampo pastron butësisht dhe zbut skalpin, duke qetësuar menjëherë ndjesinë e diskomfortit në lëkurat me tendencë atopike dhe skuqjet në lëkurë. Ndihmon në rivendosjen e filmit hidrolipidik dhe respekton balancën e skalpit.

Formula pa sapun me një pH fiziologjik kombinon:

 • Avocado Perseose, një kompleks natyral i patentuar: hidraton dhe mbron barrierën e lëkurës, e cila sulmohet çdo ditë.
 • Distilat i vajit të lulediellit: me veti zbutëse, rivendos lipidet në lëkurë.
 • Coco-glucoside: një surfaktant me origjinë natyrale që ka një tolerancë lëkurë shumë të mirë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni dhe masazhojeni butësisht në flokë të lagur. Lëreni për 1-2 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

 • 0% parfum, paraben, ftalate, fenoksietanol.
 • E testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.
 • Tolerancë e lartë e lëkurës dhe e syve.
 • Hipoalergjike.
 • E formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mustela

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

150ml

Aqua/Water/Eau, Coco-Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyquaternium-10, Citric Acid, Sodium Benzoate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Stelatopia shkumë larëse”

LART